ROBIQ > Vědecké experimenty

Vědecká show
Vítejte v laboratoři ROBIQ!

Vědecké disciplíny nemohou být nudné, už vůbec ne ty nejhlučnější a nejvýraznější z nich – chemie a fyzika. Ponořte se do světa vybuchujících bublin, oslnivých vzplanutí, stolních sopek, mlhy i plamenů. Absolutně neškodná, přece však úchvatně poutavá je naše chemická vědecká show.

Chcete překvapit své dítě a jeho kamarády? Nebo snad chcete strávit neopakovatelné narozeniny? Možná že byste rádi, což si kladete za cíl, zainteresovat a inspirovat děti, aby dosáhly nových výsledků ve škole? V našem arsenálu je ohromné množství prostředků pro dosažení libovolných předem naplánovaných cílů, jež mají být výslednicí zrealizovaných myšlenek a snů.  

Show sestávající z pokusů pro děti se odehrává s pomocí speciálních rekvizit a chemických prostředků. Základem všech pokusů jsou reálné vědecké experimenty. Ukážeme Vám létající rakety, blesky a dokonce i sopku. Vaše děti uvidí, kterak mění v baňkách svou barvu kapaliny, jak se rodí mlha a voda zamrzá. Série pokusů s tekutým dusíkem navždy zůstane v paměti, jakožto ilustrace k fyzické podobě světa. Část experimentů se končí prezentací menších překvapení, kteréžto si děti rády odnesou s sebou domů.

Objednávka show mejlem: info@robiq.cz   nebo telefonicky +420 797 991 188,  +420 776 860 880

 

Show s kapalným dusíkem


Show "Čtyři elementy"

Objednávka show mejlem: info@robiq.cz   nebo telefonicky +420 797 991 188,  +420 776 860 880

 

 

ZÁPIS DO UKÁZKOVÉ
(DEMO) HODINY
Děkujeme za objednávku! Do 24 hodin budeme vás kontaktovat.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu později.